• Fri support
  • 30 dagars öppet köp
  • Säkert i molnet

Vi är Fortnox KAM- & byråavdelning

Behöver du hjälp eller tips på hur du på bästa sätt kan samarbeta med dina kunder? Tveka inte att kontakta oss! Har du supportfrågor är du välkommen att kontakta Byråsupporten på telefon 0470 – 78 50 10, eller kontakta oss via formuläret i användarstödet.

 

Camilla Stark Jönsson

Tel. 0470 – 78 50 00
camilla.jonsson@fortnox.se

 

Michael Nielsen

Tel. 0470 – 78 50 00
michael.nielsen@fortnox.se

 

Louise Edler

Tel. 0470 – 78 50 00
louise.edler@fortnox.se

 

Jessica Nyström

Tel. 0470 – 78 50 00
jessica.nystrom@fortnox.se

 

Niklas Petersson

Tel. 0470 – 78 50 00
niklas.petersson@fortnox.se

 

Charlotte Wängerud

Tel. 0470 – 78 50 00
charlotte.wangerud@fortnox.se

 

Lina Hansson

Tel. 0470 – 78 50 00
lina.hansson@fortnox.se

 

Camilla Kaltin

Tel. 0470 – 78 50 00
camilla.kaltin@fortnox.se

 

Lotti Granquist, ÅF-ansvarig

Tel. 0470 – 78 50 00
lotti.granquist@fortnox.se

 

Eric Damberg, Integrationsansvarig

Tel. 0470 -78 50 00
eric.damberg@fortnox.se